Darčekový poukaz

Darujte svojmu blízkemu dobrodružstvo s jeho dieťaťom.

Vyplňte obejdnávkový formulár nižšie a darujte ten najlepší darček pre rodiča – čas strávený s jeho dieťaťom.

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁR


  AKO POUKÁŽKY FUNGUJÚ?

  1. Vyberte si jedinečný zážitok: Prezrite si našu širokú ponuku zážitkov a vyberte ten, ktorý najlepšie zapadá k osobnosti obdarovaného. Ak by ste radi nechali výber na obdarovaného, zvoľte konkrétnu sumu a zvyšok dohodneme s obdarovaným. Sumy darčekových poukážok nájdete v objednávkovom formulári v „Termíny zážitkov a kurzov“ na konci zoznamu.
   Okrem zážitku Za Jeden Povraz máte na výber aj z ostatných našich kurzov, ktoré nájdete na http://kurzy.survivor.sk
  2. Zakúpte darčekovú poukážku: Vyplňte jednoduchý formulár a získajte darčekovú poukážku. Môžete ju tiež prispôsobiť osobným pozdravom, ktorý bude pribalený k darčekovej poukážke. Údaje k platbe budú zaslané na Váš email. Hneď po obdržaní platby bude darčeková poukážka odoslaná zvoleným spôsobom do zvoleného cieľa (email, doručovacia adresa). Ak náhodou zvolíte termín, ktorý nebude vyhovovať, tak sa nič nedeje, zmeníme ho. Stačí, keď nás bude obdarovaný kontaktovať a dohodneme sa na vhodnom termíne.
  3. Dostali ste darčekovú poukážku na konkrétnu sumu? Prezrite si ponuku našich kurzov na http://kurzy.survivor.sk, vyberte si ten, ktorý Vás najviac láka a vyplňte objednávkový formulár. Do poznámky uveďte, že máte darčekovú poukážku. Zvyšok už bude na nás. Poukážku dohľadáme a zohľadníme ju pri zasielaní údajov k platbe.
  4. Zažite nezabudnuteľný zážitok: Obdarovaný sa vyberie na akciu a zažije jedinečné dobrodružstvo, ktoré si zapamätá na celý život. Pred termínom kurzu budú odoslané všetky potrebné informácie o kurze, požiadavky na výstroj a ostatné podmienky účasti

  Darčeková poukážka má platnosť jeden rok.