Pre skupiny

Skupine rodičov a detí ponúkame zážitok pod širákom, ktorý je plne voliteľný. Zoznam aktivít a ich náročnosť prispôsobime požiadavkám. Zážitok môže byť kľudný pobyt s prvkami prežitia s minimálnou výbavou, alebo náročná séria úloh a ‚boj‘ o komfort a zásoby. V rámci jednej skupiny môžu prebehnúť paralelne rôzne stupne náročnosti zážitku, vynechaním, alebo zúčastnením sa plánovaných úloh.

Pre skupiny známych je možné vytvorenie súťaže, kde jednotlivé úlohy budú bodované a vyhodnotené.

Termín, obsah a náročnosť si skupina určí sama.

Za Jeden Povraz je zážitkový pobyt v prírode, určený pre rodičov a ich deti.

Za Jeden Povraz ponúka možnosť prežiť dva dni a noci v prírode. Rodič a dieťa budú musieť spolupracovať, aby si zabezpečili prístrešok, oheň, potravu a vodu. Súčasťou zážitku je spánok v lese, presuny peknou prírodou, praktické úlohy aj základná teória z tém zálesáctva a prežitia.

Koncept je založený na vzájomnej spolupráci pri plnení úloh a hier.

Rodina si bude musieť postaviť prístrešok na noc, založiť oheň, získať a upraviť vodu, či nazbierať a uloviť potravu. Pri presunoch účastníci využijú základy topografie, pri zbere rastlín základy botaniky a ďalšie pri varení, stavaní prístrešku, hľadaní potravy, stavaní pascí´…

Dieťa bude mať možnosť sledovať úsilie rodiča zabezpečiť všetko potrebné, ale aj postarať sa o rodiča v simulovanej situácii.

Ak máte záujem o viac informácií, napíšte nám.    Darovať môžete konkrétny kurz v konkrétnom termíne (dodatočná zmena je možná) alebo sumu, ktorá bude pri objednávke kurzu akceptovaná a odrátaná z celkovej ceny kurzu. Celú našu ponuku môžete nájsť na kurzy.survivor.sk    Zvoľte si spôsob odoslania darčekovej poukážky. Elektronicky, na vybranú adresu, alebo poštou, formou pekne dizajnovaného štýlového dopisu, obsahujúceho samotnú poukážku, venovanie a návod na uplatnenie darčekovej poukážky. V prípade odoslania poštou sa k cene pripočítava 10,00 € ako náklady na tlač, poštovné balné.